Kariéra v INSEKO a.s.

Spoločnosť INSEKO a.s. od svojho vzniku prešla rôznymi fázami a venovala sa širokému portfóliu činností. Dnes je naša spoločnosť dynamicky rozvíjajúcou sa spoločnosťou a zaoberá sa najmä vývojom a implementáciou softvérových aplikácií. Široké spektrum rôznorodých Odberateľov zaručuje potenciálnym uchádzačom o zamestnanie, riešenie reálnych - praktických požiadaviek trhu v aktuálne rozpracovaných projektoch. Nie je to teda len "programovanie do zásuvky" ale naozaj skutočná práca na skutočných projektoch, čo je pre budúcnosť každého jedného uchádzača veľmi dôležité a významné.

Preto ak máte pocit, pri čítaní týchto riadkov, že sa sa vyznáte v programovacích jazykoch Java, Javascript, PHP a ovládate celkom dobre anglický jazyk, určite nás neváhajte kontaktovať, radi sa s Vami stretneme a ak nás oslovíte, ponúkneme Vám zaujímavú prácu a zaujímavé ohodnotenie, krátkodobo i dlhodobo, za predpokladu, že sa Vám bude u nás páčiť. 

Samozrejme i študenti vysokých škôl, poprípade veľmi nadaní a zapálení "stredoškoláci" sú rovnako tak srdečne vítaní. 


alebo neváhajte a pošlite svoj životopis na adresu: inseko@inseko.sk a staňte sa členom nášho ostrieľaného kolektívu !!!

Dátum zverejnenia: 08.10.2019 
© 2015 INSEKO a.s. Všetky práva vyhradené. Počet prístupov: 82051
Vytvoril Viadon, s. r. o., generuje redakčný systém NetBase