Naše riešenia

Filozofia našej akciovej spoločnosti je odvodená z cieľa, ktorý chceme dosiahnuť. Tým cieľom je získať si Vašu dôveru ako nášho zákazníka, uspokojiť Vaše potreby z oblasti, v ktorej podnikáme a správať sa tak, aby sme v budúcnosti zostali Vašim stálym dodávateľom. To sa môže stať skutočnosťou, pretože spoločnosť INSEKO a.s. Vám ponúka produkty a výhody v takej zostave a kvalite, ktorú bežne nenájdete. Navyše sa chceme stať nielen Vašimi dodávateľmi, ale aj partnermi.

Správa a údržba majetku HEXAGON EAM

Implementáciou EAM od HEXAGON (predtým INFOR) garantujeme zníženie úrovne zásob o 30 %, zníženie nákladov na skladovanie
o 20 % a vyššiu produktivitu práce o 20 %. A to je len začiatok…

Výrobný informačný systém

OEE alebo Celková efektivita zariadenia je kľúčovým ukazovateľom KPI na hodnotenie efektivity výroby. Viete, aká je hodnota OEE vo vašej výrobe?

Mobilná údržba

Špecializovaná aplikácia, ktorá umožňuje výkonným pracovníkom údržby (údržbárom) jednoduchou, prehľadnou a intuitívnou formou vizualizovať vo svojom mobilnom telefóne, či tablete, všetky plánované aj operatívne činnosti, ktoré má vykonať konkrétna osoba, alebo profesia a zároveň im umožní online, na pár klikov zaznamenať získané informácie, alebo rezervovať si náhradný diel v sklade, dokonca s využitím QR kódov. Manažéri majú v tejto aplikácii pod kontrolou celý proces priebehu údržby, od nahlásenia incidentu, plánovanie, grafickú vizualizáciu stavu zákazky, odpracovaného času zodpovedných osôb až po reporting.

Vývoj softvéru

Poskytujeme pre našich zákazníkov riešenia na mieru v oblasti menších podnikových aplikácií. Vývoj na mieru podľa Vašich požiadaviek Vám prinesie požadovaný komfort pri obsluhe a výsledok, ktorý očakávate. Realizujeme integrácie systémov a migrácie dát, čo umožní užívateľom pracovať iba s jedným systémom. Uľahčíme Vám dosiahnutie Vášho cieľa a Vy sa môžete venovať zarábaniu peňazí.

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá