Svet produktivity práce sa mení obrovskou rýchlosťou. Stroje sú v mnohých oblastiach výkonnejšie ako ľudia a role našich spolupracovníkov v podnikoch sa menia na spolupodnikateľov, integrátorov, analytikov, koučov manažérov talentov.

Vieme, že výkonnosti firiem závisia viac od ľudí, ako od technológií. Technológie sú stále dostupnejšie, ľudia s potrebnými návykmi a znalosťami chýbajú. Priemyselní inžinieri sa stávajú personalistami a personalisti priemyselnými inžiniermi so spoločným cieľom – vytvárať v podniku podmienky na dlhodobú prosperitu, hľadať optimálne prepojenie strojov a ľudí v práci.

V minulosti sme sa stretávali na rôznych fórach a vymieňali sme si skúsenosti v oblasti priemyselného inžinierstva a vedenia ľudí. Učili sme sa od našich profesorov – Edvarda Leedera, Antonína Zelenku, Milana Vytlačila, Jána Štefánika, Evy Slamkovej, Alexandra Linczényiho, Jozefa Sáblika, Jána Budu, Jána Békésa, Štefana Kassaya, Františka Trnku a ďalších. Spomíname aj na mnohých praktikov z firiem – Milana Lukáča, Jirka Jabůrka, Štefana Rosinu, Jozefa Uhríka a ďalších.

Dňa 26.-27.4.2023 sa v Žiline uskutoční Česko-Slovenské fórum priemyselných inžinierov a personálnych manažérov k nasledujúcim okruhom:

  • Nové úlohy priemyselného inžinierstva a nové požiadavky na priemyselných inžinierov a spolupracovníkov
  • Nové metódy a postupy v priemyselnom inžinierstve
  • Zdieľanie najväčších chýb a omylov v priemyselnom inžinierstve a v personálnej práci
  • Príklady projektov, z ktorých sa môžeme inšpirovať a poučiť
  • Prehliadka moderných nástrojov pre zvyšovanie produktivity práce
  • Motivácia a vzdelávanie spolupracovníkov a nové organizačné štruktúry v podnikoch

Viac info

Sme partnerom konferencie Česko-Slovenské fórum priemyselných inžinierov a personálnych manažérov, ktorú organizuje spoločnosť IPA.

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá