Slovenská spoločnosť údržby oznamuje konanie medzinárodnej konferencie Národné fórum údržby 2023, ktoré sa opäť uskutoční v tradičnom termíne koncom mája na obľúbenom mieste v hoteli Patria na Štrbskom Plese. Po vynútenej prestávke sa minuloročná konferencie opäť vrátila na tradičné miesto v tradičnom čase a vysoká účasť potvrdila, že podujatiu právom patrí jedinečné miesto v kalendári slovenských údržbárov. Poslaním konferencie je: „Prinášať aktuálne informácie vysokej odbornej úrovne a vytvárať vhodné podmienky na výmenu skúseností odborníkov v údržbe zo Slovenska a zahraničia“.

Konferencia je významným podujatím na Slovensku s dlhoročnou tradíciou, na ktorom sa stretávajú top manažéri a špecialisti z oblasti údržby, zástupcovia firiem ponúkajúcich inovatívne produkty a služby pre údržbu, ako aj odborníci z praxe a akademickej pôdy. Pozývame vás prísť a podeliť sa o svoje skúsenosti, predstaviť progresívne metódy a riešenia, ktoré uplatňujete v náročných podmienkach údržby, vidieť a vyskúšať si nové produkty a technológie, ktoré vedú k vyššej efektívnosti, kvalite a bezpečnosti pri udržiavaní hodnoty hmotného majetku.

Termín: 30. 5. 2023 – 31. 5. 2023

Miesto konania: Štrbské Pleso, hotel Patria

Viac info

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá