Špecialisti INDUSTRY 4.0

Filozofia našej spoločnosti je odvodená z cieľa, ktorý chceme dosiahnuť. Tým cieľom je získať si Vašu dôveru ako nášho zákazníka, presvedčiť Vás o našich kvalitách, vyriešiť a uspokojiť Vaše potreby z oblasti, v ktorej podnikáte a správať sa tak, aby sme v budúcnosti nezostali "len" Vašim stálym dodávateľom, ale aby sme boli najmä vašim partnerom, na ktorého sa môžete za akýchkoľvek okolností spoľahnúť.

História

Spoločnosť INSEKO a.s. bola založená v roku 1991. Od roku 2005 je certifikovaná podľa ISO 9001:2015. V roku 2010 bola vytvorená strategická aliancia so spoločnosťou IPESOFT s.r.o. - lídrom na slovenskom trhu v dodávkach komplexných IT riešení pre energetiku a priemyselné podniky na báze vlastných real-time technológií (D2000). Kapitálová previazanosť firiem vytvára predpoklady pre využitie synergie ponúkaných riešení a je zárukou komplexnejšieho pokrytia potrieb zákazníkov pri dodávkach. Spoločne predstavujeme kapacitu viac ako 130 kvalifikovaných pracovníkov na Slovensku.

1997

Partnerstvo s INFOR, globálne pôsobiacou spoločnosťou v oblasti softvérových riešení pre správu a údržbu majetku

2018

Výrazne rozširuje pokrytie trhu a so svojimi riešeniami a službami expanduje do viacerých štátov Európskej únie

2021

30. výročie vzniku a úspešnej existencie v oblasti vývoja a implementácie softvérových riešení pre výrobu a údržbu

Prečo INSEKO?

Odbornosti, skúsenosti, originalita, inovatívnosť, ústretovosť, predvídavosť, a schopnosť uspokojiť potreby a požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka vám dávajú záruku istoty vašej budúcej investície ako aj záruku veľmi rýchlej návratnosti ... tak neváhajte a ozvite sa.

Kontakt

Tel. kontakt

Email

Vybraní klienti

Sme hrdí, že si nás za partnera pri svojich projektoch vybrali desiatky spoločností, od malých STARTUPOV až po nadnárodné korporácie…

+ 25

Kvalifikovaných pracovníkov

+ 99,8%

Spokojných klientov

+ 30

Rokov na trhu

Spoznajte náš tím

Predstavujeme Vám osoby našej spoločnosti, s ktorými sa určite raz stretnete, či už osobne alebo online, záleží najmä na Vás a na aktuálnej situácii vo svete. Zvyšok tímu aktuálne usilovne pracuje na našich riešeniach a práve rozpracovaných projektoch.

Ing. Martin Bukovinský

riaditeľ spoločnosti

+421 907 805 195
PhDr. Monika Paluchová

marketing a podpora obchodu

+421 903 264 367
Ing. Peter Herman

podpora pre strategických zákazníkov

Mgr. Róbert Hajduk

projektový manažér

Ing. Norbert Janíček, MBA

projektový manažér

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá