Softvéroví špecialisti

Filozofia našej akciovej spoločnosti je odvodená z cieľa, ktorý chceme dosiahnuť. Tým cieľom je získať si Vašu dôveru ako nášho zákazníka, uspokojiť Vaše potreby z oblasti, v ktorej podnikáme a správať sa tak, aby sme v budúcnosti zostali Vašim stálym dodávateľom.

História

Spoločnosť INSEKO a.s. bola založená v roku 1991. Od roku 2005 je certifikovaná podľa ISO 9001:2001. V roku 2010 bola vytvorená strategická aliancia so spoločnosťou IPESOFT s.r.o. - lídrom na slovenskom trhu v dodávkach komplexných IT riešení pre energetiku a priemyselné podniky na báze vlastných real-time technológií (D2000). Kapitálová previazanosť firiem vytvára predpoklady pre využitie synergie ponúkaných riešení a je zárukou komplexnejšieho pokrytia potrieb zákazníkov pri dodávkach. Spoločne predstavujeme kapacitu viac ako 130 kvalifikovaných pracovníkov na Slovensku.

1997

Partnerstvo s INFOR, globálne pôsobiacou spoločnosťou v oblasti softvérových riešení pre správu a údržbu majetku

2018

Výrazne rozširuje pokrytie trhu a so svojimi riešeniami a službami expanduje do viacerých štátov Európskej únie

2021

30. výročie vzniku a úspešnej existencie v oblasti vývoja a implementácie softvérových riešení pre výrobu a údržbu

Prečo si vybrať nás

Odborné znalosti nášho skúseného tímu spájajú dva svety, výrobu a údržbu, rokmi overenými softvérovými riešeniami, ktoré v praxi zaručia výrazné zlepšenie procesov na všetkých úrovniach riadenia...

Kontakt

Tel. kontakt

Email

Vybraní klienti

Sme hrdí, že si nás za partnera pri svojich projektoch vybrali desiatky spoločností, od malých STARTUPOV až po nadnárodné korporácie…

+ 25

Kvalifikovaných pracovníkov

+ 99,8%

Spokojných klientov

+ 30

Rokov na trhu

Spoznajte náš tím

Predstavujeme Vám osoby našej spoločnosti, s ktorými sa určite raz stretnete, či už osobne alebo online, záleží najmä na Vás a na aktuálnej situácii vo svete. Zvyšok tímu aktuálne usilovne pracuje na našich riešeniach a práve rozpracovaných projektoch.

Ing. Peter Herman

riaditeľ spoločnosti

+421 903 755 638
PhDr. Monika Paluchová

marketing a podpora obchodu

+421 903 264 367
Ing. Martin Bukovinský

obchodný riaditeľ

+421 907 805 195
Mgr. Róbert Hajduk

projektový manažér

Ing. Norbert Janíček, MBA

projektový manažér

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá