Prípadové štúdie

Predstavujeme Vám príbehy vybraných úspešných implementácií našich riešení. Pokúsili sme sa vybrať takých zákazníkov, ktorí podnikajú v rôznych typoch priemyselných odvetví, sú odlišní najmä nastavením procesu, či samotnou veľkosťou spoločnosti alebo počtom používateľov. Zároveň Vás v tejto sekcii zoznamujeme s riešeniami, ktoré sú v ostrej prevádzke menej než rok, ale i viac ako 10 rokov.

Kofola a.s.

Od ručnej evidencie k systémovému nástroju na zvýšenie efektivity. Kofola a. s. je nápojárska skupina pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy. Do jej produkcie patrí Kofola, Vinea, Rajec, Radenska, Korunní, Ondrášovka, Kláštorná, šťavy Ugo, energetický nápoj Semtex a množstvo ďalších spotrebiteľom dôverne známych značiek.

07. 02. 2022 Čítať viac

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Spoločnosť International Automotive Components (IAC) má viac ako 160-ročnú tradíciu v oblasti automobilových interiérov. Je to globálna pôsobnosť, ktorá zahŕňa približne 60 pobočiek v 18 krajinách. S viac ako 50 výrobnými závodmi a viac ako 18 dizajnérskymi, technickými a obchodnými centrami zamestnáva celosvetovo približne 19 000 ľudí. Je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

02. 02. 2022 Čítať viac

Linaset, a.s.

Spoločnosť Linaset pôsobí na trhu už viac ako 65 rokov. Spoločnosť je tradičným, plne integrovaným dodávateľom komplexných projektov pre automotive a iné priemyselné odbory. Vyrába vysoko akostné technické výlisky, vstrekovacie formy na spracovanie termoplastov a termosetov a kompletuje konštrukčné zostavy, finálne výrobky.

13. 01. 2022 Čítať viac

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Veolia Slovensko je popredný dodávateľ služieb v oblasti energetiky a vodohospodárstva. Energetická divízia – Veolia Energia – patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov tepla na Slovensku. Viac ako 25 rokov sa stará o teplo domova pre viac ako 90-tisíc domácností v 25 mestách.

03. 01. 2022 Čítať viac
Zobraziť viac

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá