Prečo si vybrať práve HEXAGON EAM od INSEKO a.s.?

1

Viac ako 24 ročné skúsenosti

Skutočnosť, že riešenie EAM implementujeme od roku 1997 Vám zaručuje okrem získania sofistikovaného riešenia i odborné znalosti konzultantov.

2

Medzinárodná implementácia

Sme hrdí na to, že okrem zastrešenia lokálneho trhu sme schopní pokryť potreby zákazníkov globálne.

3

99,8 % spokojnosť klientov

Máme za sebou len úspešné projekty, pri ktorých sme vždy dodržiavali zmluvné ceny a nikdy sme neposúvali dohodnuté termíny.

4

Kvalitný vstup

Implementujeme softvér, ktorý je podľa hodnotenia Gartner dlhodobo č. 1, vďaka čomu dokážeme užívateľom splniť tie najnáročnejšie požiadavky. EAM používa viac ako 20 000 zákazníkov.

5

Kvalifikovaný tím

Máme certifikovaný a vysoko kvalifikovaný tím špecialistov s medzinárodnými skúsenosťami s EAM projektami.

6

Modularita

V rámci EAM disponujeme už v základe modulmi, ktoré je možné postupne implementovať.

HEXAGON EAM - Správa a údržba majetku

HEXAGON EAM - Enterprise Asset Management (predtým INFOR) je určený na správu všetkého majetku spoločnosti, na ktorom je vykonávaná údržba, od strojného vybavenia cez vyhradené technické zariadenia, nevynímajúc líniový majetok, či facility. EAM nemá obmedzenia v rozsahu, tiež dokáže zastrešiť požiadavky vyplývajúce z legislatívy v krajine implementácie.

Web

100 % web architektúra - postačuje Vám webový prehliadač

VTZ

Podpora legislatívy pre vyhradené technické zariadenia

KPI

Kľúčové ukazovatele údržby MTTR, MTBF, efektivita pracovníkov ...

Hospital

Evidencia a správa zdravotníckych prístrojov podľa platnej legislatívy

Naši klienti

Sme hrdí, že si nás za partnera pri svojich projektoch vybrali desiatky spoločností, od malých STARTUPOV až po nadnárodné korporácie…

Prípadové štúdie

Nafta a.s.

NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti podzemného skladovania zemného plynu a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v Európe, kde prevádzkuje podzemné zásobníky, realizuje prieskumné a ťažobné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov.

Prípadová štúdia

Kovárna VIVA a.s.

Člen skupiny Moravia Steel Kovárna VIVA je jedna z nejmodernějších kováren střední Evropy. Pro špičky světového průmyslu navrhujeme a vyrábíme širokou paletu dílů z ušlechtilých ocelí. Naší vizitkou jsou unikátní řešení a prvotřídní kvalita.

Prípadová štúdia

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o naše služby alebo riešenia, prosím, vyplňte kontaktný formulár. Reagujeme na všetky správy a odpovieme Vám čo najskôr.

    Spolupráca a partnerstvá